Innowacyjność

Urządzenia FFSolution FH2 Double wyróżniają się innowacyjnymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi, niespotykanymi nigdzie indziej na rynku. Celem naszych szwajcarskich konstruktorów było osiągnięcie najwyższej skuteczności czyszczenia DPF przy zachowaniu jak największej wydajności urządzenia. Sprawdź czym wyróżniają się nasze produkty.

Podwójny obieg wody

Dwie pompy pracujące w niezależnych układach. Pierwsza pompa obiegowa zapewnia ciągłą filtrację wody ze zbiornika brudnego oraz uzupełnia bufor wody czystej zawsze dostępnej dla czyszczonego DPF. Druga pompa pobiera wodę ze zbiornika czystego i służy tylko do czyszczenia DPF. Dzięki temu stopień przytkania filtrów urządzenia nie ogranicza przepływu wody do DPF. Woda jest w ciągłej filtracji nawet wtedy, gdy DPF jest w trakcie suszenia.

Suszenie DPF +90C

DPF poddawany jest suszeniu powietrzem z turbiny o wysokim wydatku, ogrzanym do 90C dzięki wbudowanej trójfazowej nagrzewnicy. FH2 automatycznie schładza DPF na koniec tej procedury. Ta technologia jako jedyna jest w stanie osuszyć DPF z wody i pary wodnej. Dzięki temu badanie przeciwciśnienia wykazuje faktyczną przepustowość filtra. Niedosuszony DPF dławi nieraz bardziej, niż DPF zabrudzony oraz powoduje dymienie samochodu na biało. Suszenie +90C usuwa także pozostałości sadzy i popiołu!

Sprawdź DPF przed i po

FH2 mierzy przeciwciśnienie DPF w mbarach przed i po jego czyszczeniu oraz drukuje protokoły, zatem klient sam może ocenić różnicę w dławieniu i potwierdzić jak skutecznie przebiegła regeneracja jego DPF.

Dwa na raz

Każde urządzenie FH2 posiada funkcję Double, która czyści jednego DPF, a drugiego już suszy w tym samym momencie! Zregeneruj 12 DPF w 1 dzień!

featured

  To nie wszystko!


5 kwietnia 2018 r. na Targach Techniki Motoryzacyjnej w Poznaniu, miała miejsce światowa premiera metody czyszczenia DPF wraz z innowacyjnym zaworem FFSolution. Opatentowane rozwiązanie jeszcze szybciej i dokładniej regeneruje DPF - więcej w dziale Produkty.

appstore

Dystrybucja w polsce

Wyłącznym dystrybutorem urządzeń FFSolution na teren Polski jest firma CarTechnik

CarTechnik


Al. Gen. Bora-Komorowskiego 11
31-476 Kraków
tel:+48-12-411-56-58,wew.33

biuro@cartechnik.pl
www.cartechnik.pl

mockup