Nowości

blog-details

Zapraszamy na targi w Poznaniu!

20 lutego, 2020

Jak co 2 lata zapraszamy na nasze stoisko na Targach Techniki Motoryzacyjnej w Poznaniu w dniach 26-29.03.2020. Stoisko firmy Gładysek, pawilon 3, nr 32.
Na stoisku będzie można zobaczyć w akcji urządzenie FFSolution FH3 Double do DPF/SCR z nowym, opatentowanym systemem ultra szybkiego suszenia - NOWOŚĆ 2020!
Z racji targów przygotowaliśmy specjalne oferty cenowe. Zapraszamy!

blog-details

PORÓWNANIE SKUTECZNOŚCI CZYSZCZENIA DPF Z UŻYCIEM maszYN DOSTĘPNYCH W POLSCE

6 lutego, 2020

Zleciliśmy czyszczenie filtra DPF na urządzeniu innej firmy o wartości około 150 000 zł netto. Czyszczenie zostało wykonane na urządzeniu w siedzibie producenta. Po otrzymaniu DPF po czyszczeniu wykonaliśmy jego zdjęcie rentgenowskie (po lewej). W DPF nadal można zaobserwować popiół widoczny na ściankach w całej objętości monolitu oraz przede wszystkim na jego końcu, tam gdzie jest go zawsze najwięcej. Dodatkowo w badaniu endoskopowym zaobserowaliśmy kilka kanałów zablokowanych popiołem, który prawdopodobnie uwolnił się z ich głębi, lecz utknął przy czole monolitu.
DPF następnie został wyczyszczony na szwajcarskim urządzeniu FFSolution FH3 Double z zastosowaniem opatentowanego zaworu. Zdjęcie rentgenowskie wykonane po czyszczeniu (po prawej) wykazało jednolitą strukturę monolitu wolną od popiołu w całej objętości.

Urządzenia FFSolution charakteryzują się zaawansowanymi rozwiązaniami oraz wieloletnim doświadczeniem ich konstruktorów. FFSolution to efektywne rozwiązania Premium dystryubowane na całym świecie.

blog-details

PREZENTACJE URZĄDZENIA FH3 DOUBLE z DODATKOWĄ KABINĄ

3 stycznia, 2020

W związku ze zmianą modelową urządzeń FFSolution, najnowszy model FH3 Double wraz z kabiną do obsługi dwóch DPF jednocześnie jest już w pracowni DPF importera FFSolution, firmy Gładysek sp.j. z Krakowa. Zapraszamy na prezentację po wcześniejszym ustaleniu terminu spotkania pod nr tel. +48 12 412 99 89.

blog-details

NOWE MODELE URZĄDZEŃ FH DOUBLE

27 września, 2019

FFSolution zaprezentował w czerwcu 2019 roku zmianę modelową. Powstały trzy nowe modele: Małe FH1 do DPF osobowych, FH2 - uniwersalne oraz FH3 z dużą kabiną, także uniwersalne.
1. FH2 Double zamiast FH2 Semi Double
Poprzedni model FH2 Semi Double został zastąpiony modelem FH2 Double, który sam występuje teraz w wersji podstawowej, którą można rozszerzyć. Po wykupieniu wszystkich opcji nowe FH2 Double jest zbliżone wielkością i funkcjami do poprzedniego modelu, zatem obsługuje DPF/SCR z samochodów osobowych i ciężarowych mając kabinę średniej wielkości. Wprowadzono natomiast zmiany konstrukcyjne, ale o tym dalej.
2. FH1 Double zamiast FH2 Cars Double
FH2 Cars Double został wycofany z produkcji i w jego miejsce producent oferuje mniejsze, znacznie tańsze urządzenie FH1, które służy tylko do DPF z samochodów osobowych, tak jak jego poprzednik.
3. FH3 Double (XL)
Najwięcej uwagi przyciąga całkiem nowe urządzenie - FH3 Double, które oferuje wszystkie funkcje FH2 Double w pełnej wersji, a dodatkowo jego kabina wodna jest aż o 42cm szersza. Całe urządzenie FH3 Double ma 275 cm szerokości. Warto zwrócić uwagę, że cena nowego i większego FH3 Double jest taka sama jak wcześniejszego mniejszego modelu FH2 Semi Double. W FH3 Double siłownik do modularnych DPF z pojazdów ciężarowych został umieszczony po lewej stronie kabiny, dzięki czemu na jej środku i po prawej stronie jest jeszcze więcej miejsca na duże SCRy lub zintegrowane SCR z DPF z EURO 6.

Najważniejsze zmiany konstrukcyjne FH2/FH3 Double względem modeli z poprzedniej linii:
- Od nowa zaprojektowana kabina wodna - górna część urządzenia jest jednocześnie zbiornikiem zespawanym na każdym łączeniu, brak możliwości wycieków.
- Pod drzwiami zastosowano specjalną rynnę spustową zbierającą wodę z ewentualnych wycieków z drzwi, woda wraca do kabiny
- Zrezygnowano z nagrzewnicy powietrza suszonego na rzecz falownika, który steruje turbiną, dzięki temu osiągnięto znacznie wyższy wydatek powietrza suszonego, nadal przy wystarczająco wysokiej temperaturze, co także efektywnie suszy DPF. Nasze badania wykazały, że popiół pozostały po procesie mycia wodnego, jest jeszcze lepiej usuwany przy suszeniu. Nagrzewnica nie stawia oporu powietrza, a znacznie większa ilość powietrza bardziej miarodajnie mierzy stopień zatkania DPF/SCR z samochodów ciężarowych, gdzie potrzebny jest dużo większy wydatek przepływającego powietrza niż w przypadku małych DPF.
- Wiele innych zmian m.in większy i panoramiczny ekran dotykowy, nowe funkcje oprogramowania, oświetlenie LED, nowy system ogrzewania wody, nowy system zamykania drzwi i inne.

NOWE FILTRY DO FH

25 Kwietnia, 2019

Z wielkim sukcesem zostały wprowadzone na polski rynek nowe filtry do FH2/FH3. Komplet filtrów (4szt) wystarcza nawet na 200 filtrów DPF. Okres ich eksploatacji zależy od stopnia zabrudzenia filtrów. Gwarantowana minimalna ilość wyczyszczonych DPF to 100 sztuk. Nowe filtry mają specjalne wzmocnienia chroniące je przed zgnieceniem i zabrudzeniem wody w całym urządzeniu. Otrzymaliśmy liczne pozytywne opinie od użytkowników FH2/FH3. Nowe filtry mają największą skuteczność na rynku.
Powierzchnia filtracyjna: 22,8 m2!
Stopień filtracji: 3-5 mikronów (3 um - 97,50% cząsteczek, 5 um - 99,99% cząsteczek). Jest to bardzo istotne dla DPF, zwłaszcza z EURO 6, gdzie pory monolitu mają tylko 8 mikronów.
Cena za komplet 4 szt: 900 zł netto (zawiera transport do klienta)
Koszt filtrów w przeliczeniu na 1 wyczyszczony DPF: 4,5 - 9 zł netto.
Filtry nie wymagają przemywania. Dzięki ich dużej pojemności, nie tracisz czasu na serwis maszyny w celu wymiany filtrów.
Dostępność: na magazynie polskim.

blog-details

Targi WE FRANKFURCIE 11-15/09/2018

20 Września, 2018

FFSolution zaprezentowało swoje innowacyjne rozwiązanie do czyszczenia filtrów cząstek stałych DPF, FAP i katalizatorów DOC, SCR z pojazdów osobowych oraz ciężarowych na targach Automechanika we Frankfurcie. Dziękujemy za liczne odwiedziny stoiska. Zdjęcia na dole strony.

blog-details

Targi w poznaniu - kwiecieŃ 2018

19 Kwietnia, 2018

Dziękujemy Państwu za odwiedziny stoiska naszego dystrybutora w Polsce - firmy Gładysek - CarTechnik z Krakowa. Prezentowaliśmy urządzenie FFSolution FH2 Semi Double wraz z kabiną do zewnętrznego suszenia DPF (regeneracja dwóch DPF w jednym czasie). Na targach TTM Poznań 2018 miała miejsce światowa premiera innowacyjnego zaworu FFSolution i metody czyszczenia z jego użyciem. Sam zawór jak i procedura zawierająca specjalnie dobrane oprogramowanie jest opatentowana na terenie Europy. Oprócz przedstawicieli firmy Gładysek - CarTechnik na stoisku obecny był prezes firmy FFSolution. Wysokie zainteresowanie rozwiązaniami FFSolution wśród odwiedzających przełożyło się na wiele zamówień urządzeń, za co serdecznie dziękujemy.


Poniżej galeria z targów we Frankfurcie oraz w Poznaniu:

Oferta i specyfikacja


Poznaj ceny, specyfikacje i różnice między
urządzeniami FFSolution FH1, FH2, FH3


Pobierz PDF

INNOWACYJNOŚĆ FH3


Zobacz czym się wyróżnia na tle innych maszyn
- zaświadczenie o innowacyjności FH3


Pobierz PDF
appstore

Dystrybucja w polsce

Wyłącznym dystrybutorem urządzeń FFSolution na teren Polski jest firma Gładysek sp.j.

Gładysek Spółka Jawna


Al. Gen. Bora-Komorowskiego 11
31-476 Kraków
tel:12-412-99-89

biuro@cartechnik.pl
www.gladysek.pl

mockup