O firmie

Konstruujemy z pasją

Firma FFSolution jest szwajcarsko-kanadyjskim producentem rozwiązań do serwisowania filtrów cząstek stałych oraz katalizatorów. Oddział europejski ma siedzibę w miejscowości Zug pod Zurychem w Szwajcarii. Zakład produkcyjny mieści się w Milanie we Włoszech.

Ponad 10 letnie doświadczenie w branży filtrów DPF na rynku europejskim i amerykańsko-kanadyjskim pozwoliło firmie na dokładne zbadanie zjawisk zachodzących w filtrach, poznania ich struktury i czynników wpływających na ich zanieczyszczenie.
Wspólnie z instytutami naukowymi we Francji, a także producentami filtrów DPF opracowane zostały metody regeneracji DPF, FAP oraz SCR, które są skuteczne i jednocześnie bezpieczne dla monolitu. Badania wykonano m.in. z wykorzystaniem zdjęć rentgenowskich oraz mikroskopem elektronowym.
FFSolution konstruuje urządzenia na podstawie zdobytego doświadczenia i zoptymalizował proces regeneracji DPF, tak aby był on szybki, prosty w obsłudze i wydajny. Nie bez znaczenia jest także niski jednostkowy koszt eksploatacji.

Dzięki szerokiej gamie innowacyjnych produktów, w tym urządzeń do czyszczenia DPF, a także stanowisk do niezależnego suszenia wcześniej zregenerowanych filtrów, FFSolution oferuje wysokiej jakości wyposażenie i obsługę klienta dla warsztatów samochodowych i firm regenerujących części. FFSolution ciągle inwestuje w rozwój swoich rozwiązań, by były zgodne z najnowszymi osiągnięciami technologicznymi i ma na celu zapewnienie efektywnych metod regeneracji oraz ochronę środowiska naturalnego.

Wspieranie Twojego Biznesu

W firmie FFSolution priorytetem jest zadowolenie klientów. Za pośrednictwem dystrybutorów na całym świecie oferuje najlepszą obsługę, aby zwiększyć zaufanie klientów i budować szacunek. Kluczem do tego sukcesu jest docenienie potrzeb klientów i ich słuchanie. Dystrybutorem na terenie Polski jest firma CarTechnik z Krakowa. Aby pomóc Ci dalej odkrywać nasze nowoczesne urządzenia do serwisu DPF/FAP i SCR, możesz zawsze zaplanować z nami spotkanie, lub skontaktować się w celu otrzymania kolejnych informacji o naszych produktach. Konstruujemy urządzenia z pasją, gdyż najlepszą motywacją do rozwoju jest dla nas zadowolenie klientów, którzy już wyposażyli swoje firmy w nasze rozwiązania.

appstore

Dystrybucja w polsce

Wyłącznym dystrybutorem urządzeń FFSolution na teren Polski jest firma CarTechnik

CarTechnik


Al. Gen. Bora-Komorowskiego 11
31-476 Kraków
tel:+48-12-411-56-58,wew.33

biuro@cartechnik.pl
www.cartechnik.pl

mockup