Produkty

PRODUKTY

Innowacyjne urządzenia do regeneracji filtrów cząstek stałych oraz katalizatorów. Sprawdź, jak pomysły naszych inżynierów przełożyły się na kompleksowe rozwiązania. FFSolution dostarcza wszystko, co niezbędne do serwisu DPF/FAP/SCR.

FH2 Double Kabina do suszenia 2 na raz

KABINA DO SUSZENIA DPF - NOWOŚĆ 2018

  • Każde urządzenie FH2 wyposażono w funkcję Double, która pozwala na czyszczenie wodne jednego DPF w kabinie FH2 oraz w tym samym czasie suszenie drugiego DPF poza kabiną FH2. Aby suszenie poza kabiną FH2 było wygodne i bezpieczne, firma FFSolution skonstruowała kabinę do zewnętrznego suszenia DPF. Samo urządzenie FH2 wykonuje zarówno czyszczenie wodne jak i suszenie w swojej kabinie. Zewnętrzna kabina jest przydatna jedynie przy użyciu funkcji podwójnej - Double.
  • Funkcja suszenia odbywa się dzięki bazowemu urządzeniu FH2 z użyciem przewodu powietrznego z jednostki głównej. DPF wprowadza się z przewodem do zewnętrznej kabiny i tam następuje jego suszenie, podczas gdy w FH2 czyści się już kolejny DPF. Zewnętrzna kabina umożliwia montaż DPF, FAP, SCR - także z samochodów ciężarowych, odbiór wody i pary wodnej oraz posiada miejsce na rozprężenie powietrza, którym jest suszony DPF.
  • Zawiera uchwyt do samochodów ciężarowych.
  • W kabinę wbudowano system umożliwiający ocenę, czy DPF z samochodu ciężarowego ma pęknięty monolit.
  • Zobacz zdjęcia kabiny z prezentacji na targach TTM 2018 - patrz dział Nowości

appstore

Dystrybucja w polsce

Wyłącznym dystrybutorem urządzeń FFSolution na teren Polski jest firma Gładysek sp.j.

Gładysek Spółka Jawna


Al. Gen. Bora-Komorowskiego 11
31-476 Kraków
tel:+48-12-411-56-58,wew.33

biuro@cartechnik.pl
www.gladysek.pl

mockup