Produkty

PRODUKTY

Innowacyjne urządzenia do regeneracji filtrów cząstek stałych oraz katalizatorów. Sprawdź, jak pomysły naszych inżynierów przełożyły się na kompleksowe rozwiązania. FFSolution dostarcza wszystko, co niezbędne do serwisu DPF/FAP/SCR.

Wybierz produkt:

Maszyny FH2, FH3 PREMIUM System F.E.D. Kabina do funkcji Double Niezależna suszarka Maszyna FH1

KABINA DO SUSZENIA DPF

  • Każde urządzenie FH2/FH3 wyposażono w funkcję Double, która pozwala na czyszczenie wodne jednego DPF w kabinie FH2/FH3 oraz w tym samym czasie suszenie drugiego DPF poza kabiną FH2/FH3. Aby suszenie poza kabiną FH2/FH3 było wygodne i bezpieczne, firma FFSolution skonstruowała kabinę do zewnętrznego suszenia DPF. Samo urządzenie FH2/FH3 wykonuje zarówno czyszczenie wodne jak i suszenie w swojej kabinie. Zewnętrzna kabina jest przydatna jedynie przy użyciu funkcji podwójnej - Double.
  • Funkcja suszenia odbywa się dzięki bazowemu urządzeniu FH2/FH3 z użyciem przewodu powietrznego z jednostki głównej. DPF wprowadza się z przewodem do zewnętrznej kabiny i tam następuje jego suszenie, podczas gdy w FH2/FH3 czyści się już kolejny DPF. Zewnętrzna kabina umożliwia montaż DPF, FAP - także z samochodów ciężarowych, odbiór wody i pary wodnej oraz posiada miejsce na rozprężenie powietrza, którym jest suszony DPF.
  • Zawiera uchwyt do samochodów ciężarowych.
  • W kabinę wbudowano system umożliwiający ocenę, czy DPF z samochodu ciężarowego ma pęknięty monolit.
  • Uwaga: Maszyny FH1, FH2, FH3 posiadają W STANDARDZIE funkcję suszenia. Dodatkowa kabina umożliwia czyszczenie jednego DPF w maszynie głównej, a jednocześnie suszenie drugiego w dodatkowej kabinie. Kabina jest propozycją dla klientów z dużym obłożeniem DPF.
  • Poniżej zdjęcie kabiny współpracującej z maszyną FH3 Double.

blog-details
appstore

Dystrybucja w polsce

Wyłącznym dystrybutorem urządzeń FFSolution na teren Polski jest firma Gładysek sp.j.

Gładysek Spółka Jawna


Aleja Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 11
31-476 Kraków
tel:124129989
tel:124115658

kontakt@gladysek.pl
www.gladysek.pl

mockup