Promocja

blog-details

JUŻ JEST! ROZPOCZĘLIŚMY PROMOCJĘ NA URZĄDZENIA FFSOLUTION

26 marca, 2020

Zgodnie z zapowiedziami, uruchamiamy promocję na urządzenia do DPF firmy FFSolution. Szczegóły w dwustronicowym PDF z ofertą.
Ceny z oferty podano w Euro netto, możliwe fakturowanie z VAT 0%.

Zapoznaj się ze specjalnymi warunkami targowymi:

POBIERZ OFERTĘ PROMOCYJNĄ FFSOLUTION - plik PDF


Nowe produkty FFSolution z 2020 roku:


1. Nowy system super szybkiego suszenia nazwany F.E.D. (Fast Eco Drying) - to opatentowany w marcu 2020 nowy układ do DPF/SCR z samochodów osobowych oraz DPF/SCR z samochodów ciężarowych! To całkowicie nowe rozwiązanie, którego nigdy wcześniej nie było na rynku! System F.E.D. jest dostępny jako dodatkowa opcja do nowych maszych FH2 i FH3, który teraz można nabyć w wyjątkowo niskiej cenie z racji promocji.
Planowany jest także opcjonalny upgrade maszych FH2/FH3 będących już u naszych klientów. Więcej o systemie w dziale Produkty.

2. Niezależna i zewnętrzna suszarka - dla klientów, którzy już wyposażyli się w maszyny do czyszczenia DPF powstał nowy produkt - niezależne urządzenie testująco-suszące. Urządzenie wyposażono w kabinę podobną do tej z modelu FH1, turbinę sterowaną falownikiem, nagrzewnicę, układ pomiarowy, ekran dotykowy itd. Do nowej suszarki można domówić system F.E.D., co uczyni z niej najszybszą suszarkę do DPF na rynku bez zwiększenia zapotrzebowania na energię poza standardową pracą suszarki. Wkrótce dodamy jej zdjęcia. Cena urządzenia jest obecnie w fazie kalkulacji producenta i pojawi się na stronie w późniejszym terminie.

Pobierz także najnowszą ulotkę FFSolution - plik PDF

appstore

Dystrybucja w polsce

Wyłącznym dystrybutorem urządzeń FFSolution na teren Polski jest firma Gładysek sp.j.

Gładysek Spółka Jawna


Aleja Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 11
31-476 Kraków
tel:124129989
tel:124115658

kontakt@gladysek.pl
www.gladysek.pl

mockup