Produkty

PRODUKTY


Innowacyjne urządzenia do regeneracji filtrów cząstek stałych oraz katalizatorów. Sprawdź, jak pomysły naszych inżynierów przełożyły się na kompleksowe rozwiązania. FFSolution dostarcza wszystko, co niezbędne do serwisu DPF/FAP/SCR.

Wybierz produkt:

Maszyny FH2, FH3 PREMIUM System F.E.D. Kabina do funkcji Double Niezależna suszarka Maszyna FH1

Niezależne urządzenie suszące DPF

  • Suszarka z przeznaczeniem dla klientów posiadających już urządzenie do czyszczenia lub czyszczenia i suszenia DPF, którym zależy na maksymalnym zwiększeniu wydajności pracy. Najdłuższym etapem procesu regeneracji filtra DPF metodą wodną jest jego suszenie. FFSolution posiada już kilka rozwiązań skracających czas suszenia jak dodatkowa kabina do systemu Double lub system separacji wody F.E.D. montowany do urządzeń FH2 i FH3. Niezależna suszarka powstała z myślą o klientach, którzy wymagają najwyższej ilości zregenerowanych DPF na dobę lub jako uzupełnienie wcześniej kupionej maszyny do DPF innego producenta, która nie posiada funkcji suszenia, lub posiada ale jest ona niewydajna
  • Urządzenie suszy filtry cząstek stałych i testuje ich przepływ
  • Suszarkę zbudowano na kabinie wodnej podobnej do tej z modelu FH1
  • Urządzenie wyposażono w turbinę sterowaną falownikiem, 3-fazową nagrzewnicę, czujnik przeciwciśnienia, ekran dotykowy itp.
  • Do nowej suszarki można domówić system F.E.D., co uczyni z niej najszybszą suszarkę do DPF na rynku bez zwiększenia zapotrzebowania na energię poza standardową pracą suszarki.
  • Wkrótce dodamy zdjęcia tego nowego produktu. Cena urządzenia jest obecnie w fazie kalkulacji producenta i pojawi się na stronie w późniejszym terminie.
  • Uwaga: Maszyny FH1, FH2, FH3 posiadają W STANDARDZIE funkcję suszenia. Dodatkowa suszarka jest jedynie propozycją dla klientów z dużym obłożeniem DPF.

appstore

Dystrybucja w polsce

Wyłącznym dystrybutorem urządzeń FFSolution na teren Polski jest firma Gładysek sp.j.

Gładysek Spółka Jawna


Aleja Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 11
31-476 Kraków
tel:124129989
tel:124115658

kontakt@gladysek.pl
www.gladysek.pl

mockup